KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17493061
nr 1749 3061
Else Hermansson (1900-1997), Sverige. Signerad, landskap. Olja på duk, 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 58x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:37:48
100 kr
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer